Telefon
WhatsApp
DÖNÜŞÜM KREDİ
  • Anasayfa|
  • Doktorlar ve Hemşirelere Özel Kredi Danışmanlığı

Doktorlar ve Hemşirelere Özel Kredi Danışmanlığı

Doktorlar ve Hemşirelere Özel Kredi Danışmanlığı

Doktorlar ve Hemşirelere özel sektör çalışanlarına göre daha kolay istedikleri krediye ulaşabilmektedir. Ancak bu durum her başvuru yapıldığında onaylanacağı anlamına gelmemektedir. Tüm müşterilerin kredi değerlendirme kriterleri birbirine benzer olup, Doktorlar ve Hemşirelere  diğer müşterilere oranla daha esnek koşullarla değerlendirilmektedir.

                Doktorlar ve Hemşirelere daha esnek davranılmasının sebeplerinden birkaçını sıralayalım.

  • Maaş ödemelerinde sorun yaşanmayacak olması, ( Devlet Desteği )
  • Gelir dengesinin özel sektör çalışanlarına göre daha üst düzey olması,
  • Maaş bankalarının genellikle borç kapamaya sıcak bakan bankalar olması,
  • Gelir belgesinin sorunsuz temin edilebilmesi,
  • Maaş günlerinin sabit olması,

Bunlar gibi belli başlı nedenler sıralayabiliriz.

Tüm bunlara rağmen ben kredi başvurusu yaptım ve olumsuz sonuçlandı diyorsanız, Finansal Dönüşüm e ulaşıp, kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz tarafımıza ulaştıktan sonra ilk aramamızla beraber uzman ekip arkadaşlarımız tüm sürecinizle detaylı bir şekilde ilgilenerek red cevabı alma ihtimalinizi minimum seviyelere indirerek talep ettiğiniz krediye sizi ulaştırmak için tüm eforunu ortaya koyacaktır.

        Doktorlar ve Hemşirelere Özel Kredi İçin Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

        Doktorlar ve Hemşirelere özel ihtiyaç kredisi başvurusu için Finansal Dönüşüm sitemizde yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup, uzman ekip arkadaşlarımızın size ulaşmasıyla beraber kredi başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Sizlerin ihtiyacını kendi ihtiyacımız gibi benimseyip, tüm süreci olumlu olması yönünde efor sergileyerek sonuçlandırıyoruz.

        Doktorlar ve Hemşirelere  maaşının ne kadarına kadar kredi alabilir ?

        Bazı bankalarda maaşın 20 katına kadar limit belirlenir bazı bankalarda ise aylık taksit tutarı aylık gelirinize oranla %75 ini aşmayacak şekilde taksit ödemesi planlanacak şekilde kredi limiti belirlenebilir. Bu durum tamamen mevcut kredi notunuza, borçlanmanıza ve aylık gelirinize bağlıdır. Tüm bu girdiler incelenerek adınıza çıkabilecek en doğru limitleri belirlemek mümkündür. Bu limitleri doğrudan kendiniz öğrenme şansınız oldukça düşüktür. Finansal Dönüşüm e başvuru oluşturarak tüm kriterlerinizin göz önüne alındığı ve bankaya doğrudan başvuru yapılmadan kredi limitlerinizi öğrenebileceğiniz sürecinizi hızlıca başlatabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında ekip arkadaşlarımızın size ulaşımıyla beraber maksimum 1 saat içerisinde tüm limitlerinizi öğrenebilirsiniz.

        Doktorlar ve Hemşirelere ( askeri personel, polis, doktor, hemşire, itfaiyeci vb. ) ulaşabilecekleri kolay krediye yanlış başvurular yaparak ulaşamamaktadır. Bu durum genellikle ihtiyaç olduğu anda doğrudan karşımıza çıkan ilk yere başvuru yapma isteği sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Ben nasılsa alırım diye bilinçsizce yapılan başvurular olumsuz sonuçlandığında içerisinde bulunduğumuz dönemi göz önünde bulundurarak ne yazık ki büyük olumsuzluklar oluşturmaktadır.

        Gelir belgesi bu tarz kredilerde oldukça önemlidir. Doktorlar ve Hemşirelere gelir belgesi temin edilmesi hususunda en rahat sınıfta yer aldıkları için banka tarafından kredilerine yapılan değerlendirmeler daha esnek olmaktadır. Bu esnekliğin bir diğer etkisi de maaş ödeme günlerinin sabit olmasıdır. Her banka personeli bilir ki Doktorlar ve Hemşirelere  ayın 15’inde maaşlarını almaktadır. Ve taksit tarihi seçimlerini bu tarihe göre yapan müşterilere daha olumlu bakılmaktadır.

Doktorlar ve Hemşirelere her bankada özel faiz oranları bulunmaktadır. Bu faiz oranları yukarıda saydığımız sebepler neticesinde oluşan değerlendirme esnekliğinde olduğu gibi meslek özelinde yapılan iyileştirmelerdir. Bu iyileştirmelerin sağlanabilmesi için bankalar nezdinde geçerli sayılabilecek bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Kredi notunuzu bilmiyorsanız veya yeterli düzeyde olmadığını düşünüyorsanız sitemiz üzerinden bizlere başvuruda bulunarak sizler adına uzman ekip arkadaşlarımızın takip edeceği başvuru sürecinizi başlatmış olursunuz. Mevcutta size yetersiz kredi notu gözüyle bakılıyor olsa bile farklı bir kriter yakalanarak adınıza limit çalışması yapılabilir mi sitemiz üzerinden başvuru sağlayarak öğrenebilirsiniz.