Telefon
WhatsApp
DÖNÜŞÜM KREDİ
  • Anasayfa|
  • Borç Kapatma Kredisi Danışmanlığı

Borç Kapatma Kredisi Danışmanlığı

Borç Kapatma Kredisi Danışmanlığı

Kredi taksit ödemeleri, kredi kartı ekstreleri, ek hesap borçlarının üst üste geldiği dönemler oldukça bunaltıcıdır. Tüm bunları tek bir çatı altında toplamak için yapmanız gereken en doğru şey borç kapatma kredisi kullanmak olacaktır. Bu kredi türü normal kredi başvurusuna göre daha detaylı kriterlere göre değerlendirme yapılan bir türdür. Mevcut ihtiyaç kredisinde alacağınız tutar nakit olduğu için siciliniz krediyi almaya müsait ise çok fazla sorgulanmazsınız. Borç kapatma kredisi kullanmak istediğiniz zaman ise farklı bankalarda olan farklı borçlarınızın tamamının riskini bir banka almak istemeyebilir.

                Bu gibi durumlarla uğraşmak istemiyor ve red cevabı almaktan çekiniyorsanız Finansal Dönüşüm e başvurunuzu oluşturabilir ve uzman ekip arkadaşlarımızın desteğiyle adınıza tanımlanabilecek maksimum limitleri öğrenebilir, red cevabı almaktan korkmadan kredi sürecinizi beraber takip edebiliriz.

                Borç kapatma kredilerinin bir diğer avantajıysa kapatacağını kredilerinizin faiz indirimi sağlanıp anapara borcu üzerinden kapatılacak olmasıdır. Buna ek olarak önceki kredileriniz için sizlerden kesilen hayat sigortaları da iki veya üç iş günü içerisinde kredi kullandığınız hesabınıza iade edilecektir.

                Borç Transferi Nedir ?

Farklı bankalardaki mevcut kredilerinizi Borç Kapatma Kredisi ile tek bir bankada birleştirerek size uygun taksit tutarına göre maksimum vade sayısına kadar bölebilir ve ödemelerinizi tek bir yere kolayca yaparak, rahatça kontrol altına alabilirsiniz.

            Borç Transferi Kredisi Faiz Oranları Nedir ?

Borç transferi yaparak kullanacağınız Borç Kapatma Kredisi’ni size özel belirlenecek faiz oranları ile kolayca kullanabilirsiniz. Borç transferinde çekmek isteyeceğiniz meblağ genellikle yüksek olduğu için bankalar sizlere tabela faiz oranının biraz daha altında bir fiyatlama yapmak isteyeceklerdir.

Farklı bankalardan aldığınız bir veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredinizi Borç Transferi kampanyamızla bütçenize en uygun şekilde ve dosya masrafı ödemeden transfer edebilirsiniz.

Borç Transferi kampanyası ile vadelerinizi uzatabilir ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını düşürebilirsiniz. Borçlarınızı birleştirerek, aynı gün tek bir yerden kredinizi anında ödeyebilirsiniz.

16 Eylül 2021 tarihi sonrasında açılan Bireysel ihtiyaç kredilerinin kalan ana para bakiyeleri toplamı 50.000 TL’nin üzerinde ise talep edilebilecek ihtiyaç kredisi vadesi maksimum 24 ay, 50.000 TL ve altında ise maksimum vade 36 ay olabilir.

            Tüm borç transferi kredileri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru sürecinizi sorunsuz bir şekilde yürütmek için Finansal Dönüşüm e başvuru yapıp, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla ile talep ettiğinize krediye ulaşabilirsiniz.

            Tüm bankalar ekonomimize destek verme vizyonumuz doğrultusunda, ekonominin temel direği bireylerin kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanması durumunda; ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatılmıştır.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile mevcut ve yeni bireysel müşterilere ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını; gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda birleştirme imkânı sunulmaktadır.

            Söz konusu ürün ile banka müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi, finansal yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

            Borç Kapatma Kredisi Alamıyorum

Borcu olan kişilerin borçlarını tek bir bankada toplamak adına başvurduğu bir kredidir. Bu krediye başvururken öncelikle karar verin. Kredi borcu ya da kredi kartı borçlarının hangi bankaya taşınabileceğine karar verilmelidir. Bankalar bu noktada sizlere belirli dönemlerde avantajlar sunmaktadır. Diğer bir adıyla borç transferi kredisidir.

Borç Transferi Kredisi Nedir?

Borç transferi kredisi için bankalardan yüz yüze başvuru yapılabilirsiniz. Aynı zamanda mobil bankacılık ya da internet bankacılığı aracılığıyla talepte bulunulabilir. Talebiniz ilgili bankalara iletildikten sonra işlem başlar. Banka sizi borç kapatma kredisi için uygunluk kontrolüne alır. Sizlere birkaç iş günü içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüşler sağlar. Bu konuda Dönüşüm Kredi size destek vermek için çalışmaktadır.